חברות בנות

ליצירת קשר השאר פרטים נחזור אלייך בהקדם


פנייתך התקבלה בהצלחה

ברידג'


חברת ברידג' מתמחה בייעוץ אישי למשכנתאות בישראל מאז שנת 2008.

החברה הינה גוף ייעוץ עצמאי, חוץ בנקאי, המעניק ללקוחות ייעוץ והכוונה לפני לקיחת משכנתא.

לצוות המקצועי בחברה ידע רב בתחום וניסיון עשיר של טיפול במאות תיקי משכנתא. בזכות עבודה שוטפת מול המערכת הבנקאית, טיפול ומעורבות יום יומית במגוון רחב של משכנתאות, יש לאנשי החברה יכולת יוצאת דופן, לבנות לכל לקוח תיק משכנתא מעודכן המתאים לצרכיו וליכולותיו האישיות.

לחברה היכרות מעמיקה עם צרכי המגזרים השונים בציבור עם התמחות מיוחדת בייעוץ לציבור הדתי והחרדי.

לקוחות ברידג' נהנים מהמקצועיות של החברה במגוון תחומים:

 ייעוץ ראשוני והכוונה – ההתמצאות של הצוות המקצועי בתחום הנדל"ן, מאפשרת לכל לקוח לקבל ייעוץ עוד לפני קניית הבית והחתימה על החוזה. במסגרת השירות מקבל הלקוח הסבר על פרטי העסקה והשלכותיה.

 הכנת תיק משכנתא -  השירות חוסך ללקוח זמן יקר וכולל איסוף של כל המסמכים החיוניים, על מנת לקבל מהבנקים השונים הצעה למשכנתא.

 ניהול משא ומתן מול הבנק -  על מנת להבטיח ללקוח קבלת משכנתא בתנאים הטובים ביותר, עורכת החברה השוואה בין הבנקים ומנהלת מולם משא ומתן על גובה הריבית.

 טיפול באישורים ובמסמכים הדרושים לקבלת ההלוואה – שירות זה חוסך מהלקוח משאבים רבים הדרושים בכדי להשיג את מגוון האישורים, ביניהם: טאבו, שמאי, עירייה, רשם משכונות, עורכי דין ועוד.

 יושר, אמינות ודיוק בפרטים הם רק חלק מהתכונות שבזכותם נוצר לחברת משכונים, שמה הטוב בקרב הבנקים. לאור מערכת היחסים שיצרה מול הבנק, הצליחה החברה פעמים רבות, להשיג ללקוח אישור לאחר שהבנק דחה את התיק.

ככלל, החברה מתגאה באיכות השירות שהיא מעניקה והתאמתו לכל לקוח. הבנה מעמיקה של פרטי התיק, מאפשרת ללקוח ליהנות מהסבר מקצועי על כל אחד מהמסלולים שמציעה החברה וההבדלים ביניהם, וכך לבצע בחירה מושכלת.

לקוחות משכונים רבים ומגוונים, ביניהם לקוחות פרטיים מהארץ ומחו"ל, קבוצות רכישה, קבלנים ויזמים. 

אדריכלות


מעצבים לכם קניה מוצלחת חברת סן חן עובדת בשיתוף פעולה עם משרד אדריכלים מקצועי המאפשר לכם ליהנות משירותי עיצוב, אדריכלות ושיפור תוכניות בפרויקטים בבנייה. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות תוכלו לקבל הצעה לתכנון הנכס אותו אתם שוקלים לרכוש, כך שתוכלו למקסם את הפוטנציאל שלו ולהתאים אותו לצרכיכם האישיים. בדירות חדשות בבנייה, השירות מציע לכם לערוך שינויים נחוצים בדירה כבר בשלב התכנון או השלד. בדירות יד שנייה השירות מאפשר לכם לקבל מושג על השווי האמיתי של הנכס עבורכם לפני הקניה, ולהפיק ממנו את המירב לאחר הקניה.