על הקבוצה

הנהלת הקבוצה

ככה מנהלים הצלחה עם עוצמה

קבוצת סן חן הוקמה ב- 1988 על ידי איש העסקים מר ברוך ערבליך, שברזומה שלו ניסיון עשיר וידע נרחב ומעמיק בתחום הנדל"ן.

תחת ניהולו המקצועי, ותוך שיתוף פעולה פורה עם הצוות המסור והיעיל, הוביל מר ערבליך את הקבוצה להצלחה משגשגת, וביסס את מקומה בשורה הראשונה של חברות שיווק הנדל"ן בישראל.

כיום קבוצת סן חן נהנית מקהל לקוחות עשיר ומוערכת כאחת מחברות השיווק המובילות והדינאמיות בישראל.

קבוצת סן חן מנוהלת ע"י מומחי נדל"ן בעלי ניסיון עשיר בשיווק אלפי יחידות דיור ומרכזים מסחריים ברחבי הארץ למגוון קהלי יעד. בזכות מקצועיות, עמידה קפדנית בלוחות זמנים ויעדים שנקבעו מראש, מצליחה הקבוצה לשמור על שביעות רצון לקוחותיה לאורך זמן.

במהלך השנים הרכיבה קבוצת סן חן צוות יועצים בעלי גישה וניסיון בתחום הנדל"ן לצד יחסי אנוש מעולים. היועצים שלנו, הפרוסים בכל רחבי הארץ, מעניקים ללקוחות את השירות המיטבי ומלווים אותם ביעילות ובמקצועיות עד הבית.

 

 

 

 

לגור בחברה טובה 

בגלל הניסיון

קבוצת סן חן הינה חברת שיווק ייזום נדל"ן עם מוניטין של למעלה משני עשורים וניסיון עשיר בשיווק כל סוגי הנדל"ן.

במאגר הנכסים של קבוצת סן חן אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, ולחברה זכות שיווק בלעדית של פרויקטים יוקרתיים מהמובילים בשוק.

לחברה רזומה עשיר בשיווק דירות ובתים לכל המגזרים, והיא בעלת מוניטין רב המבוסס על אמינות מקצועיות ואיכות אשר מלווים אלפי רוכשים מרוצים בכל רחבי הארץ

ההיכרות המעמיקה של קבוצת סן חן עם שוק הנדל"ן, לצד מעקב קבוע אחרי המגמות בשוק, מאפשרים לה להוביל שיווק אופטימאלי של כל סוגי הנכסים לטובת היזמים והקונים כאחד.

בגלל המקצועיות

כחברת שיווק מקצועית, קבוצת סן חן מספקת שירות 360 מקיף: החברה מייעצת ומלווה את היזם החל מרכישת הקרקע לאורך כל תהליך התכנון, חלוקת תמהיל הדירות, הפרסום והשיווק  וכלה בטיפול ברוכשים.

לצד המומחיות בשיווק נכסים בנויים, החברה מבצעת הערכת שווי וכדאיות ואתור מגרשים בכל רחבי הארץ, לטובת היזמים והמשקיעים.

בגלל השירות

בקבוצת סן חן צוות עובדים מיומן,מסור ומקצועי המעניק ללקוחות  שירות  מקיף  מתחילת ההתעניינות ועד להשלמת התהליך ורכישת הדירה. השירות כולל ייעוץ אדריכלי, ייעוץ משכנתאות, והכוונה משפטית במטרה לאפשר ללקוח ליהנות מההצעה הטובה ביותר עבורו.

 

אסטרטגיה שיווקית

אנחנו כאן בשבילכם

האסטרטגיה המנחה את קבוצת סן חן לאורך כל הדרך, היא בראש ובראשונה – טובת הלקוח.

הנחת היסוד של החברה היא שהלקוח זכאי לקבל את מכלול השירותים הטוב ביותר תמורת כספו.

בהתאם לגישה זו, קבוצת סן חן חברה מזה 25 שנים באמנת השירות בישראל אשר מחייבת את החתומים עליה במתן שירות אדיב אמין ומקצועי מתוך ראיית טובת הלקוח.

כחלק מהאסטרטגיה של שימת דגש על הלקוח,  מקצה החברה מגוון ערוצי שירות בהכוונת מיטב אנשי המקצוע, במטרה לאפשר ללקוחות את מכלול השירותים שהם נזקקים להם תחת קורת גג אחת.

השירות ניתן באמצעות שתי חברות הקשורת עם קבוצת סן חן, המציעות ייעוץ משלים ללקוחות בתהליך רכישת דירה:

  • משכונים – הענקת יעוץ משכנתא, אשר נחשב כיום להיות לצעד חיוני בדרך לרכישת דירה, ומאפשר ללקוח ליהנות מהכוונה למשכנתא המתאימה ביותר לצרכיו ולנצל באופן המקסימלי את האפשרויות הכלכליות שלו.
  • ייעוץ אדריכלי – המספק ללקוח מידע מקצועי על אפשרויות לשינוי בתכנון ועיצוב הבית, ובכך מאפשר לו התאמה מושלמת של הדירה לצרכיו  ומקסום הפוטנציאל של הנכס הנרכש.

דרושים

בקבוצת סן חן מחפשים אתכם!

קבוצת סן חן מתרחבת ומחפשת כישרונות חדשים בתחום הנדל"ן.

אם אתם בעלי תודעה שיווקית גבוהה, יחסי אנוש מעולים, היכרות עם שוק הנדל"ן והרבה נחישות להתקדם ולהצליח, נשמח לצרף אתכם למשפחת סן חן.

 

שלחו קורות חיים למייל ruti@sunchen-p.co.il

ונשמח ליצור אתכם קשר.